Дівочепільський навчально-виховний комплекс "ДНЗ - ЗШ І ступеня"

Управління

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ УПРАВЛІННЯ

Управління навчально-виховними закладами здійснюють на основі положень Конституції України, Закону “Про освіту”, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, спираючись на принципи управління системою освіти, до яких належать:
   принцип демократичності управління школою;
   принцип гуманізації ;
   принцип гласності, відкритості управління ;.
   принцип плановостіі
   принцип перспективності;
   принцип компетентності;
   принцип поєднання  колегіальності й персональної відповідальності;
   принцип участі громадськості.

НАПРЯМКИ І ЗАВДАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛИ

З метою реалізації положень Конституції України, законодавчих актів України в галузі освіти, Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні» її інтеграції в Європейський  освітній простір, створення умов для забезпечення ддоступу  громадян до якісної освіти, удосконалення культурних і національних освітніх прав і запитів усіх громадян, утвердження високого статусу педагогічних працівників у суспільстві, у галузі освіти визначені такі напрямки і завдання на 2011/2012 н.р.:

1. Створити належні умови для адаптації до навчання в основній школі учнів 5 класу.

2.Працювати над уккомплектуванням уроку як засобу розвитку творчої особистості вчителя й учня, над інформатизацією навчально-виховного процесу;

3.Продовжувати вивчати та застосовувати елементи інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання;

4.Забезпечити якісну підготовку та проведення підсумкових оцінювань випускників школи;

5.Забезпечити подальший розвиток учнівського самоврядування, широкого залучення його до вирішення питань організації навчально-виховного процесу, розвитку громадянської активності, організації здорового способу життя;

6.Разом з органами внутрішніх справ, службою у справах неповнолітніх, місцевими радами, громадськістю,здійснювати профілактичну роботу з неповнолітніми, схильними до бродяжництва та скоєння злочинів;

7.Здійснювати роботу щодо поліпшення умова виховання, навчання та оздоровлення, матеріального забезпечення  та захисту прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування..